Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


 

 

Simmons, Wellens konması

  • Listed: Mart 30, 2018 8:53 pm

Antalya Escort İlan Açıklaması

St Helens’in koçu Royce Simmons, kariyerinin 200. denemesinden sonra, ikinci kez bir altıncı ardı ardına Grand Final görüntüsünü garantilemek için ikinci kez Wigan şampiyonu olan Wigan’ı savunmasına yardımcı olmak için kariyerinin 200’üncü denemesinden sonra kaptan Paul Wellens’e övgüde bulundu.
Emektarın tam geri dönüşü, ikinci turda beş dakika içinde beşinci sırada yer aldı ve bu sayede Saints’ın molada 12-8 geride kaldıktan sonra seviyelerini çekmesini sağladı. Jamie Foster ve James Roby daha sonra, St Helens’in önümüzdeki Cumartesi Leeds ile beş yıl içinde dördüncü bir Old Trafford açılışını yapmak için 26-18’lık bir zaferle sardı.
“Bu muazzam bir çaba,” diye sürekli dökülmesini sağladı. “O, eylemin nerede olduğunu göstermeye devam ediyor ki, o da puan kazanacak.”
Şöyle ekledi: “Kafasını bir sürü bloğun başlarına koymadığı yere koyar. Futbol sahasında birkaç mil kaplar ve ödüllerini alır.”
Wigan daha etkileyici bir şekilde başladı ve Josh Charnley denemesinden sonra sekiz dakika sonra 6-0 öne geçti ve Pat Richards’ın cezasıyla sonuçlandı, ancak Saints yavaş yavaş oyunun içine girmeye başladı.
Simmons, “Birkaç ceza almışlar ve ilk 18 dakika boyunca bir rulodaydılar.” Dedi.
“Saldırı pozisyonuna girmemize izin vermediler. Pek çok taraf asılmıştı. Bu bizim için boşa giden bir dönemdi. İkinci yarının ortasında da değinmediğimizde adil bir dönem vardı. Top büyük bloklarda çok fazla savunma yapmak zorundaydık ama çok iyi bir şekilde çırpındık ve son çukurluklar yaptık.
“Yarı yarıya güvendeydim. İlk yarıda biraz birey olarak oynuyorduk ve bir takım olarak oynadığımızda tehlikeli gözüküyoruz” dedik.
Wigan’ın yenilgisi, bir lig ve kupa çiftini tamamlama umutlarını sona erdirdi ve iki yıllık antrenör Michael Maguire’ın sonunu getirdi, ancak daha sonra felsefi havasındaydı.
Avustralya’ya South Sydney’i yönlendirmek için Avustralya’ya dönen Maguire, “Hayal kırıklığı olduğunu söylemezdim,” dedi. “Finallerde oynadığınızda her zaman zorlu oyunlar vardır ve her zaman istediğiniz şeyi elde edemezsiniz. Ama bu gruptaki oyuncularla ve burada geçirdiğimiz zamanla elde ettiğimiz şeyle çok gurur duyuyorum.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.