Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


 

 

Robinson: İşten çıkarma sağlanan kıvılcım

  • Listed: Nisan 1, 2018 12:49 pm

Antalya Escort İlan Açıklaması

Katalan, Ferriol 46.dakikada James Donaldson’da yüksek bir mücadele için gönderilirken, Bulls takımı Tom Burgess ev sahibi takımı 18-12 öne geçirdiğinde, 12-10 öne geçti. Ancak Dragons en iyi rugby’lerini 12 erkekle oynarken, son 25 dakikada dört deneme yaparak Engage Super League’de dört dörtlük umutlarını canlı tutmayı başardı.
Robinson şöyle dedi: “12’ye düştüğünüz zaman, oyunun küçük bölümlerini düşünün. Sizden baştan itibaren kolay yolu aramaya ve kısa kesimler yaparak kendimizi aldatmaya çalışıyorduk. 13’le yapmadığımız bazı şeyler, bu harika bir şey ama ilk 50 dakikada bizim ahlakımızla biraz problem yaşadık. ”
Son 13 Lig maçından sadece ikisini kaybetmiş olan Robinson, hakem Phil Bentham’ın Fransız testini reddetme kararı hakkında hiçbir şikâyette bulunmadı.
“Kırmızı kartı hak etti” dedi. “Kesinlikle kasıtlı değildi, bunun gerçekten tembel olduğunu düşündüm.”
Clint Greenshields ve Damien Blanch iki denemeyi attılar ama Dragons’un kahramanı, Aralık ayında 38. yaşının ötesinde oynamak isteyen efsanevi Avustralyalı eski Bradford favori Steve Menzies idi ve neden onun hizmetleri için talep azlığı olmadığını gösterdi.
Thomas Bosc, Ben Farrar ve Setaima Sa’ın yokluğunda derme çatma bir stand-off olarak oynayan Menzies, Katalan’ın ilk üç denemesinde iki eliyle ellerinde olduğu gibi parlak bir şekilde geri dönüşünden önce önemli bir figürdü. Bir kenara atmayı denemeye karar verdikten sonra Ben Jeffries’e dokunmaktan geri adım atmayı dene.
Her iki taraftan açıklanamayan hatalar arasında bir işaret gibi parlıyordu, sıcak güneş ışığında affedilemezdi, Fransa’nın güneyi Odsal’den daha çok ilişkiliydi.
Robinson, “Bazı güzel oyunlar ve hoş dokunuşlar ve boşaltmalarla geldi” dedi.
“Topu Steve’in eline aldığında, izlemesi güzel, hareket ettiği, atladığı ve gösterdiği ve gittiği güzel.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.