Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


 

 

Pippa Middleton, Bash’a ne demiş?

  • Listed: Mart 31, 2018 5:35 am

Antalya Escort İlan Açıklaması

Cambridge’in küçük kızkardeşinin Düşesi, hayranlarını etrafta dolanırken ve havaya uçurulduğu için hayranlarını bir tek yakışıklı tarafından bıraktı.
Facebook’ta yayınlanan yeni resimler, kraliyet tarafından düzenlenen yıldız çivili yardım organizasyonunda sahne arkasındaki olayları ve şov dünyasının kremini gözler önüne seriyor.
Ama gösteriyi kırmızı, zemin uzunlukta, daraltılmış boyun çizgisi saten elbisesiyle çaldıran 28 yaşındaki Pippa, mükemmel figürünü gösterdi.
Ve üç yıldır sevgilisi Alex Loudon’a çok aşık olduğu söylenirken, dans pistinde ona yardımcı olmaya hazır olan iyi görünümlü hayranların sıkıntısı yoktu.
Pippa, özellikle enerjik bir dans sırasında havada yüksek bir arkadaşının havaya kaldırması kadar doğaldı. Onlookers, Londra’nın Westminster’deki Park Plaza Hotel’de düzenlenen yıllık Boodles Boks Topu’nda atmosferin “elektrik” olduğunu söyledi.

    Topluma yapılan etkinlikte 850 misafir, Prens Harry’nin eski kız arkadaşı Chelsy Davy ve Prince William’ın eski Jecca Craig’i Princesses Beatrice ve Eugenie’yi de içeriyordu.
Tablolar 1.950 Sterline mal oldu ve gelirlerin bir kısmı, ağır hasta çocuklara yönelik eğlence sunan Starlight Çocuk Vakfı’na gidecek.
Pippa’nın cesur elbisesi geçtiğimiz hafta Londra’nın güneybatısındaki Richmond’un başkenti Richmond’da yer alan 623 £ değerindeki oryantal ipek elbiseden çok farklıydı.
Parti organizatörü, bazen gösteri konusunda çok fazla ete sahip olduğu iddialarını takiben, Dannii Minogue’un “Project D” adlı etiketiyle zarif çiçek desenli elbisesiyle kendini kapladı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.