Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


 

 

Noel oyuncak satışında erken gelir

  • Listed: Mart 31, 2018 5:13 pm

Antalya Escort İlan Açıklaması

400’den fazla mağazada her oyuncak için geçerli olan – oyuncak satan tüm mağazalar – bugün başlar ve 2 Kasım Çarşamba gününe kadar devam eder.
Bu, alışveriş yapanların toplamda 18 milyon sterline kadar tasarruf edebileceği anlamına gelecektir.
Oyuncak Perakendeciler Derneği’nin dörtte birinden fazlası, Noel için en çok 70 ürün, en çok aranan hediyelere sahip Dream Dozen’i yapan bir çocuk dijital kamerası olan Kidizoom Twist’te olduğu gibi mağazada mevcut.
Alışveriş yapanlar artık her zamanki £ 49.99 fiyat etiketinin aksine Sainsbury’de sadece 24.99 £ karşılığında satın alabilecekler. En çok satan okul öncesi oyuncak, en çok satan biri olan Dance Star Mickey, 69.99 £ ‘dan 34.99 £’ a düşürüldü.
En büyük tasarruf, 129.98 £ ‘dan perakende satış yapan ve 64.99 £’ a sunulacak olan Hornby West Coast Highlander Tren Seti’nde olacak. Diğer büyük tasarruflar, her zamanki £ 99.99 yerine, 49.99 Sterline mal olacak olan Ahşap Bebek Evi ve Mobilya Paketi’ne takılabilir.

    Ve Scalextric taraftarları 79.98 £ ‘dan 39.99 £’ a kadar kesilen fiyatlar ile bir muameleye çıkacak.
Büyük gün ile iki aydan daha kısa bir süre içinde – ve şu an ve Noel arasında yapılan yıllık oyuncak satışlarının yüzde 60’ından fazlası – perakendeci de festival dönemi için ilk 10’unu açıkladı.
Lego Cars 2 Ultimate Build Francesco en iyi yeri, ardından Nerf Vortex Proton Blaster ve ardından Transformers 3 Megatech Deluxe’ü aldı.
Octonauts Gup-A Görev Aracı, geleneksel favori Tekel masa oyunu yanı sıra, aynı zamanda raflar uçmak için ayarlanır.
Moshi Monsters Altın Toplama Tenekesi, bu yıl çocuklarını fırtınaya sürükleyen çevrimiçi sosyal ağ sitesine dayanarak, 9.99 £ ‘dan sadece 4.99 £’ a indirilecek, Hayvanat Bahçeleri Altında Oyun Seti ise 12.49 £ ‘a kadar mevcut olacak. £ 24.99.

    Bu yılki Lego, Playmobil ve Disney gibi popüler markaların bazılarında da tasarruflar yapılacak.
İlk 10 kalemden üçünün 5 sterlinden daha azına mal olacağı ve bunlardan yedisinin 10 sterlin altında olacağı anlamına geliyor.
Promosyon, süpermarketin web sitesinde bulunan birkaç yarı fiyatına göre depolanacaktır.
Sainsbury’nin genel ticaret müdürü Robbie Feather, promosyonu şöyle söyledi: “Noel’in yılın pahalı bir zamanı olabileceğini biliyoruz ve bütçeler geriliyor. Bu, insanların bu yıl sahip oldukları oyuncakların bazılarına inanılmaz derecede düşük fiyatlarla ulaşmaları için harika bir fırsat.

    “Geleneksel, nostaljik, yüksek teknoloji veya en yeni TV karakterini tercih ederseniz, herkes için bir şey var.
“Dertlenecek tek şey onları meraklı gözlerden saklamak için bir yer bulmaktı” diye ekledi Bay Feather.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.