Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


 

 

Nigel De Jong: No1 yuvasından çıkma

  • Listed: Mart 31, 2018 9:21 am

Antalya Escort İlan Açıklaması

Şehrin karşısındaki güvenin bir örneğinde, Holland International De Jong Pazar günü Old Trafford’taki saygınlığı araştırdı ve şunları söyledi: “Hayır olarak orada gidiyoruz ve amaç No1 kalmak.”
City, United’a karşı iki sayı avantajı ile Premier Ligi’nin zirvesinde, yedi maçı kazanarak sekiz oyundan birini çizdi.
Geçtiğimiz sezon, Sir Alex Ferguson’un kupayı kaldırmaya giden tarafındaki FA Kupası yarı final zaferi, Roberto Mancini’nin paraşütlü takımının gelişiminde belirleyici bir an olduğunu kanıtladı.
Uzun süredir devam eden bir aşağılık kompleksi dökülüyordu ve De Jong, City’nin artık hafta sonlarında psikolojik engelleri aşmak yerine kalitelerini sergilemeye odaklanabileceğine inanıyor.
“Tabi ki herkes kazanabileceğimize inanıyor,” dedi. “Bunu yapabileceğimizi düşünüyoruz ama United da güvende olacak – evde oynuyorlar, bu yüzden ikimiz için çok büyük bir oyun.

    “Baskı, geçen sene olduğu gibi hala aynı, ama neyin değiştiği, şu anda bu derbiye girmeyeceğimiz.
“Bu baskı getiriyor, ancak bu Manchester City takımının nasıl büyüdüğünden dolayı baskı her zaman var.
“Herkes bu oyundan bahsetti [yarı final] ve onları yenebileceğimizi kanıtladık. Kanıtlamak için hiç bir noktamız yok. Sezon boyunca kalitemizi gösterdik. Ne kadar iyi olduğumuzu göstermek için United’a karşı bir oyuna ihtiyacımız yok.
“Ligin zirvesindeyiz, o yüzden bu oyuna giriyoruz, sadece kendimize güvenmek zorundayız ve yaptığımız gibi oyunumuzu da oynamalıyız.
“İngiltere’nin en iyi iki takımı birbirine karşı çıkıyor ve harika bir oyun olmasını bekliyorum.”

    Ağustos ayında Topluluk Kalkanı’nda Şehri yendi olan United, Ferguson’un titiz yönetimi altında bir hanedan koymuşken, Mancini’nin ekibi tarih yaratmak istiyor. De Jong, sahibi Şeyh Mansur’un devrimine katılmak için nakit teşvikleri kabul ediyor, ancak bu ezici motivasyonun, şehrin kendilerini İngiltere’nin seçkin gücü olarak tanımasına yardımcı olmak olduğunu ileri sürdü.
De Jong, “United’ın bir yıl içinde yaptığı gibi 25 yıldan fazla kazanan bir kupa tarihini inşa edemezsiniz” dedi. Gelecek daha çok şey var, ama burada adım adım ilerliyoruz ve bu da zaman alıyor.
“Belki oyunculara çok para harcadığınızda çok fazla zaman kazanamazsınız. Ama yine de adım adım gitmelisin – nasıl olması gerektiği.

    “Diğer taraf herkesin başarı için aç olduğu ve çoğumuz için mümkün olduğunca çabuk gelmesi gerektiğidir.
“Bu, kendimin ve diğerlerinin birçoğunun Şehir için niçin imza atmasının asıl nedeni bu.
“Dürüst olmak zorundasınız, iyi ücretler ödüyorlar ve herkes burada iyi bir yaşam kazanabilir. Ama bununla ilgili değil.
“Bu taraf da tarihin bir parçası olabilir çünkü ünvanı kazandığımızdan bu yana çok uzun zaman geçti. Yani eğer şehir tarihinin bir parçası olabilirsek gerçekten iyi bir şey olur. ”
Salı günü, şehirdeki Şampiyonlar Ligi’ni canlı tutmayı sürdüren Villarreal’e karşı son nefesi kazandıran zaferin biçimi, infazında Birleşik olarak görülüyordu.

    Ve De Jong, Sergio Aguero’nun 93. dakika ödüllü kazancından elde ettiği güvenin, City Head’i güvenleri yüksek olan palavra hakları için savaşa sokacağına inanıyor.
“Bu büyük bir destek. Kazandığınız her oyun size bir sonraki oyuna daha fazla bir şey kazandırıyor ve özellikle de Pazar günü böyle bir oyuna sahip olduğunuzda durum böyle.
“Şampiyonlar Ligi umutlarımız için de bir destek oldu. Diğer oyun [Bayern Münih ve Napoli arasında 1-1] bitti, yani her şey hala açık demektir.
“İlerlememiz bizim için her zaman var olmuştur. Kalite ekipleriyle, diğerlerinden daha iyi bir grupta yer aldık.

    “Burada zaman zaman mücadele ettik ama her zaman, özellikle evde oynayabileceğimizi düşünüyoruz.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.