Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


 

 

Kaymer ‘ilham verdi’ McIlroy

  • Listed: Nisan 1, 2018 3:31 pm

Antalya Escort İlan Açıklaması

McIlroy, ABD Masters’daki son turun çöküşünden Kongre’de inanılmaz bir tarzda geri döndü, bir ABD Açık’taki en düşük toplamı yayınladı ve alanın geri kalanını uzak bir sekiz atışla geride bıraktı.
US PGA şampiyonu Kaymer, 140. Açık’tan önce yaptığı açıklamada, “Bir çok insan, Üstatlardan sonra eve getiremeyeceğini düşündü, ancak Pazar günü oynadığı yol çok etkileyici ve saldırgan olduğunu görmek güzeldi.” Dedi. Sandviç’teki Royal St George’da.
“Ben turumla bitirdiğimde, Rory oynadığında arka dokuzunu izliyordum ve oynadığı yol bana daha fazla çalışmam gerektiğini hissettiriyordu.
“Araca geri dönmem gerek, daha fazla topa vurmalıyım, daha iyi bir oyuncu olmaya ihtiyacım var, çünkü o golf sahasını neredeyse mükemmel bir şekilde oynadı. Seni motive ediyor ve size ilham veriyor.”
Amerikan Jerry Kelly’nin, saat 06: 30’da açılış tişörtü vurması planlanmıştı; şüphesiz, Open, en son 2003 yılında burada tutulduğunda yönetmekten daha iyi bir başlangıç ​​yapmayı umuyordu.
Islak ve rüzgarlı koşullarda Kelly ilk dörtte 11’i alırken, tişörtünü ağır pürüzlü hale getirdi, ilk defa bunu başaramadı ve daha sert bir şekilde ele geçirdi.
Başarısız dört hackerdan sonra, Kelly bir penaltı düştü, dokuzuncu atışını yeşilin üzerine vurdu, 15 metreden kısa bir süre sonra yuvarlandı ve hemen fişe takıldı.
2003’te ikinci olarak üç delikli bir kurşunla oynadıktan sonra Danimarka’nın ikinci oyuncusu Thomas Bjorn, ilk başlayanlar arasındaydı. McIlroy ise 2002 şampiyonu Ernie Els ve American Rickie Fowler ile birlikte 9:09 yaşındaydı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.