Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


 

 

Jimmy Anderson şimdi dünyada en iyisi

  • Listed: Nisan 1, 2018 6:02 am

Antalya Escort İlan Açıklaması

Masalar ve çizelgelerle değil, ter, tok ve bir sürü wicket ile kazanılan bir pozisyon.
Ancak, dün İngiltere’nin muhtemelen dünyanın en iyi Test ekibinden biri olduğunu kabul ettikten sonra, rakamların ne diyebileceğine rağmen, dünyanın en iyi Test melodisine sahip olduklarını düşündükleri için iyi bir ölçüt ekledi.
Soğuk gerçeklerin arkasına saklanmaktan uzak olan Steyn, bir keresinde rakamların yalan söylediğine inanıyor.
Jimmy Anderson’ın Sri Lanka ve Hindistan’a karşı yürüttüğü podyumda gösterişli gösterileri, ICC’in resmi sınav sıralamasında Steyn’deki boşluğu kapattığını gördü ve şu anda masanın sonlarında Mourne Morkel ve Graeme Swann’in önünde net bir ikinci oldu. .
Ancak Steyn, Anderson’a karşı Hindistan’a karşı bu dizide çok etkilendi ve ICC’nin resmi sıralamasının tüm hikayeyi açığa vurmayabileceğini kabul etti.

    “En iyi melonları ölçmenin birçok yolu var ama hepsinde orada” dedi.
“Jimmy bu serinin her yerinde topu hooplıyor ve bu günlerde Sachin Tendulkar’ı tatlılara götürüyor. Bu gerçekten iyi bir melonun işaretidir, her zaman iyi yarasalar elde eder. Onu en iyi yapan mı? Belki de öyle.
“Sadece ondan daha fazla puan aldığım için, bu daha iyi bir bowling olduğum anlamına gelmez.”
Steyn, Ocak ayında Cape Town’da çekilen üç test serisinde Hindistan’a karşı önde gelen birileri yakaladı, 21 kurbanı da oldukça etkileyici bir şekilde 17.47 seviyesine ulaştı. Bu serideki iki maçtan sonra, Anderson artık 23.58’de 12 Hint wicketine sahip.

    “Sıralamalar tüm hikayeyi anlatmıyor,” diyor Steyn. “Ama herkesin ne yapıyorsa onu No1 oyuncusu olmaya çalıştığını biliyorum. Bir melon ya da bir yetenek olarak, her zaman lisede bir çocuk olduğunuz zaman No1 olmak istersiniz. En iyi olma niyeti ile çok sıkı antrenman yapıyorsunuz.
“Oraya vardığın zaman, fark ettiğin ilk şey inanılmaz derecede iyi oyuncuların senin yerini almasıdır. Jimmy hakkında düşündüğüm şey bu.
“O İngiltere hattının bir süredir ön sıralarda yer alıyordu ve bu, ne kadar iyi iş yaptığının en iyi göstergesi. Aynı oyuncuların birkaç yıldır takımını koşarken gördüğünüzde, sadece birkaç oyun değil, sürekli olarak onlar için yapıyor demektir. ”

    Güney Afrika, 2009 yılında Test kriketinde en üst düzey ICC derecesine sahipti, ancak Eylül ayında Avustralya’yı tahttan indirerek Noel’e getirmeyi başaramadılar ve Aralık ayında Hindistan’a en yüksek puan kaybettiler.
Böyle bir tadı olan Steyn’in, İngiltere’nin zirveye katılımının, şu anki serinin son iki katı Testi ile Hindistan’ı yenmesi gerektiğine inanması hiç de şaşırtıcı değil; gerçekten zor işin başlangıcı değil, başlangıcı olacak.
Steyn, “Bütün bu aldatmacanın şu anda İngiltere’de etrafında dönmesinin ve Hindistan’a yaptıkları şeyi yapmanın, Trent Bridge’de 319 koşu ile kazanmanın bir nedeni var,” dedi.
“Dünyada No1 Test ekibi olarak adlandırılmanın ödülünü hak ediyorlar. Ama uyarın, bizim için sadece kısa bir süre için bu mantoyu tuttuk. Kısa bir süre için istemedik; oraya varmak ve iki ya da üç yıl orada kalmak istedik. İngiltere’nin hedef alması gereken şey bu. Avustralya gibi gerçekten hakim olmak birkaç yıl önce geri döndü. İngiltere’nin kendilerini karşı koyması gereken ekip. Oraya almak harika ama orada kalıyorum zor bit.

    “Bu, yeni bir seviyeye kriket çekmekle ilgilidir – çünkü gerçekten harika takımların yaptığı şey budur.”
Bu İngiltere takımı için bar daha da yükseliyor. Ancak şu ana kadar, sürekli olarak fethedemedikleri ODI kriketinin dikkate değer istisnasıyla Steyn, bir takım ve bireysel bir miras kurmak için doğru bir karışım olduğuna inanıyor.
“Sabit bir taraf gibi görünüyorlar ama bunu olumsuz bir şekilde kastetmiyorum” dedi. “Aynı adamlar sadece bir veya iki oyun için değil, sadece iki ya da üç yıl boyunca doğranıp değişmeden oynuyorlar. İyi bir takımın işareti budur. ”
Ya da bunlardan biri.
Dale Steyn, önde gelen tüm stokçularda bulunan Slazenger’ın V Serisi kriket yelpazesini onayladı. Www.slazenger.com adresine git

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.