Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


 

 

Facebook bigot Neil Lennon nefret sitesindeki bağışlar için hapse atıldı

  • Listed: Mart 31, 2018 6:42 am

Antalya Escort İlan Açıklaması

Glasgow Şerif Mahkemesi, Stephen Birrell’in çevrimiçi olarak bağnaz davranışlarla mücadele etmek için bir polis operasyonu sırasında yakalandığını duydu.
Birrell, 28 Şubat – 8 Mart 2011 tarihleri ​​arasında Facebook’ta “Neil Lennon Yasak Olmalı” adlı bir web sayfasında yayınlandığını itiraf etti.
ÜCRETSİZ HABERLER 24/7 GÜNCELLEME … TWITTER ÜZERİNDE SCOTTISH EXPRESS İZLEYİN
Suç, 12 aylık hapis cezasından kurtulduktan birkaç gün sonra geldi.
Saldırı rekoru olan 28 yaşındaki Birrell, beş yıl boyunca futbol sahalarından da yasaklandı.
Şerif Bill Totten kendisine şunları söyledi: “Mahkeme, bu şekilde davranmaya eğilimli olabilecek kişileri caydırmak için açık bir mesaj göndermeli.

    “Glasgow ve İskoçya’nın doğru düşünen insanları, toplumumuzdaki herhangi bir yerin bu doğadaki nefret suçu için hoşgörülmeyecek veya izin vermeyecek” dedi.
Ayrıca, Birrell’e, internetin kötüye kullanımı yaygınlaştırmak ya da insanları hedef alması için kullanması için “modern toplumumuzda yer yok” dedi.
Savcı Mark Allan, mahkemeye, 3 Mart’ta Eski Firmalar maçında Rangers’ın yardımcısı Ally McCoist ve Celtic menajeri Lennon arasındaki temas çizgisinden sonra, web üzerindeki nefret yorumlarını inceleyen özel bir ekip oluşturduğunu söyledi.
Allan şunları söyledi: “Neil Lennon Yasaklı Olmalı” adlı bir siteye rastladılar ve sanığın Facebook sayfasında çeşitli yorumlar yaptığını belirttiler. ”

    Bu yılın 1 Mart tarihli Eski Firma maçından bir gün önce Birrell şunları söyledi: “Umarım hep birlikte ölürler. Basit. Katolik pislikler ha ha. ”
4 Mart’ta, Rangers’ın Celtic’e karşı olan maçından bir gün sonra şunları yazdı: “Fenian tattie çiftçilerinden nefret etmekten gurur duyuyor. Basit ha ha. ”Dört gün sonra, Gallowgate, Glasgow’dan Birrell şunları yazıyordu:“ Hepsi tarlaları kirli pislikleri tarıyor. FTP ve ‘Tic. DTA. Teslim olmak yok. ”
Polis, o sırada, 23 Nisan Cumartesi günü Glasgow’un Dalmarnock bölgesinde, Birrell’in evine gitti.
Savunma avukatı John McLaughlin, mahkemeye şunları söyledi: “Bay Birrell, bu davranışa tahammül edilemeyecek kadar acı çekti.”

    Bir HEARTS hayranı bir SPL maçında mezhep şarkıları söylemesi için hapisle karşı karşıya. 19 yaşındaki James Begbie, kulübün Cumartesi günü Dunfermline’a yaptığı ziyaret sırasında şarkı söylerken kötü davranışlar için Hearts ev maçlarından yasaklandı.
Edinburgh, Kirkliston’dan Begbie, kendisini düzensiz bir şekilde sürdürmeyi ve Dunfermline Şerif Mahkemesi’nde göründüğünde barışı önyargılı bir şekilde ihlal ettiğini itiraf etti. Raporlar için ertelenme cezası, Şerif Ian Dunbar onu uyardı: “Bir hapis cezasıyla karşılaşabilirsiniz.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.