Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


 

 

Çiçek DRS kararını eleştirdi

  • Listed: Nisan 1, 2018 6:05 pm

Antalya Escort İlan Açıklaması

Flower’in tarafı pazartesi günü satılmış bir Lord’la Hindistan’a karşı 196’lık bir zafer elde etti, ancak Sachin Tendulkar ya da Suresh Raina’nın Billy Bowden tarafından geri gönderildikten sonra çekilişte çok farklı şeyler olabilirdi.
Önceden bir sorun olabileceğinden endişe duyup duymadığı sorulduğunda, Çiçek şöyle dedi: “Evet, aslında. Bu Test maçında neredeyse olduğunu gördük.”
Yeni Zelanda hakemi, ilk testin son günlerinde Stuart Broad’ın bovlinginde her iki yarasaya karşı şut lbw itirazlarını geri çevirdi. James Anderson, olduğu gibi, dayanılmaz bir formdaydı ve her iki erkeğe de yakın bir tarihte yaklaşıyordu, fakat Çiçek, olayların, bu dizideki lbw kararları üzerine DRS eksikliğine dikkat çektiğine inanıyordu.
Hindistan, memnuniyetsizliğini Hawk-Eye gibi bilye izleme sistemlerinin öngörücü unsuruyla kayıt altına aldı ve teknolojiyi İngiltere’ye karşı kullanmayı kabul etmedi, sahadaki hakemler ile kararlardan önce bacağını terk etti.
Çiçek şimdiki sorun, Cuma günü Trent Bridge’de devam eden dizinin kalan üç maçında tartışmalara neden olabileceğini tahmin ediyor ve şimdiden kriket topluluğunun hayal gücünü ele geçirdi.
“Oyunun sonucu birkaç karardan ciddi şekilde etkilenmiş olsaydı yanlış olurdu ve şans eseri yaratmaya devam ettik,” dedi. “Olumsuz, bu konuda hiç şüphe yok.”
ICC CEO’su Haroon Lorgat, herhangi bir kuşkuyu ikna etmek amacıyla balo izleme konusunda bağımsız bir araştırma yürütme taahhüdünde bulundu ancak Flower, bu yüksek profilli yarışmadan önce konuyla ilgili daha kararlı davranmaları gerektiğini söyledi.
“Yapabileceğimiz bir şey olduğunu düşünmüyorum, ama ICC’nin bu konularda öncülük etmede daha güçlü olması gerektiğini düşünüyorum” dedi. “Onlar dünya yönetim organıdırlar ve liderlik etmelidirler. Bu konuyla ilgilenmediklerini söylemek adil değil.
“Hepimiz% 100 doğru olmayacağını biliyoruz, ancak bunu kullanarak daha doğru kararlar aldığınızı da biliyoruz, bu yüzden yanlışlıktan daha fazla hak kazandığınızda milimetre hakkında konuşmayalım. Bu yüzden çoğu Test oynatılıyor milletler bunu kullanmak isterler. (Umpiring) çok zor bir iştir. Hepimiz bunu biliyoruz ve bence onlar da onunla daha mutlu olurlar. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.