Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


 

 

Bruce yeni askerler tarafından sevindi

  • Listed: Nisan 1, 2018 1:52 pm

Antalya Escort İlan Açıklaması

Eski Manchester United defans oyuncusu Blackpool’un orta saha oyuncusu David Vaughan’a Cuma sabahı erken saatlerde ücretsiz olarak transfer olan Ahmed Elmohamady, Connor Wickham, Craig Gardner, Ji Dong-won, Keiren Westwood, Sebastian Larsson, Wes Brown ve John O’yla birlikte geldi. Shea ve pek memnun olamazdı.
Bruce, kulübün resmi web sitesi olan www.safc.com’a şunları söyledi: “Ekipten altı oyuncu kaybettik ve transfer pazarında meşgul olmak zorunda kalacağımızı biliyorduk. En çok neyi gördüğünüzde dokuz oyuncu getirmek inanılmazdır Takımlar bitti. ”
“Yaz boyunca yaptığımız şeyden çok memnunum. Telefon sıcaktı ve hat üzerinde yaptığımız transferler müthiş.”
“Takımın dengesi çok sağlıklı görünüyor.”
Bruce’un bu kadar erken bir etkide bulunmuş olması, yeni gelenlerin Wearside’daki kayışları altında tam bir sezon öncesi alacağı ve bunun da yönetici için bir memnuniyet kaynağı olacağı anlamına geliyor.
Şöyle ekledi: “Oyuncuları şimdi ekledik, bu yüzden sezon öncesi boyunca onlarla birlikte çalışabiliriz.
“Yaptığımız şeyden çok memnun kaldım. Bizim kadar meşgul başka kulüpler yoktu ve sezonun başlangıcını dört gözle bekliyorum.”
Yeni imza Vaughan, Blackpool’dan ücretsiz transferini tamamladıktan sonra Barclays Premier League’in ilk 6’sına gözlerini dikti.
Bu sezon Sunderland için umutlarını sordu, SAFC TV’ye şunları söyledi: “Son birkaç hafta içinde yaptığımız işaretler etkileyici oldu, bu yüzden umarız en üst altı olmasa da en azından ilk 10’a girebiliriz. Ülkedeki takımlar. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.