Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


 

 

Andrew Strauss tarafından belirlenen yeni hedefler

  • Listed: Nisan 1, 2018 10:20 am

Antalya Escort İlan Açıklaması

Dün kapıyı bir vuruşla kazanan ve sekizde The Oval’de koşarak bitiren İngiltere kaptanı Strauss, dünyanın geri kalanının izleyeceğini itiraf etti.
Ve onları elde etmelerinin iki yıl sürdüğü şeyin, gardiyanlarını düşürmeleri halinde onları en üst noktadan çıkarmak isteyen ekipler tarafından “çok hızlı” alınabileceğini iddia etti.
“Durumumuzu onaylamak ve onay almak harika bir şeydir, ancak dışarıdaki diğer takımlar tarafından çok hızlı bir şekilde alınabileceğinin bilincindeyiz. Şimdi daha yüksek standartlara göre değerlendirilecek. Alt kıtada kazanmak, geliştirmemiz ve başarılı olmamız gereken bir alan ama bizim güvenimiz yüksek. ”
Hindistan batmancısı Sachin Tendulkar 100. Uluslararası Yüzyılını The Oval’de atıcı bir final gününde dokuz atışıyla reddetti. İngiltere spinner Graeme Swann, 6-106 ile dördüncü turda dördüncü yenilgiye yenildi.

    “Bowlingcular düz bir sette ciddi bir şekilde sert greft koydular. Adamların bu hafta tepki göstermesinden gurur duyuyorum, ”dedi Strauss.
İngiltere, şimdi bir kaç hafta içinde Dünya Kupası kazananları Hindistan’la bir T20 ve beş ODI ile mücadele edecek. Ancak Strauss, Ocak ayında BAE’de Pakistan’ı ele geçirmeden önce beş ay sürecek. “Bu zafer beni güzel ve ılık tutacak ama siz her zaman bir sonraki mücadeleyi bekliyorsunuz. Bunun için şimdi hazırlamalıyız ”dedi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.